| Logo | Akceptuj dostosowany LOGO |
|---|---|
| Rodzaj | folia z tworzywa sztucznego |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Odporność na ciepło | Do 90℃ |
| Słowo kluczowe | Osłonka kolagenowa do kiełbas |
|---|---|
| Twardość | Miękkie |
| Proces pakowania | Rolka nawijana pakowana |
| Producent | Zdrowie oceanu |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Płaska szerokość | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Proces pakowania | Rolka nawijana pakowana |
| Charakterystyka | Bez BPA, przezroczysty, odporny na wilgoć |
| Logo | Akceptuj dostosowany LOGO |
| Materiał | PVDC |
| Charakterystyka | Bez BPA, przezroczysty, odporny na wilgoć |
|---|---|
| Wielkość | Akceptowany rozmiar niestandardowy |
| Płaska szerokość | 30 - 350 mm |
| kaliber | 10-50mm |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Czas trwania | 24 miesiące |
|---|---|
| Odporność na ciepło | Do 90℃ |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Logo | Akceptuj dostosowany LOGO |
| Producent | Zdrowie oceanu |
| Przepuszczalność tlenu | Mniej niż 1 cm3/m2/24h |
|---|---|
| Wykorzystanie | Kiełbasa |
| Producent | Zdrowie oceanu |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Materiał | PVDC |
| Wykorzystanie | Kiełbasa |
|---|---|
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Logo | Akceptuj dostosowany LOGO |
| Charakterystyka | Bez BPA, przezroczysty, odporny na wilgoć |
| Producent | Zdrowie oceanu |
| Płaska szerokość | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Czas trwania | 24 miesiące |
| Rodzaj | folia z tworzywa sztucznego |
| Odporność na ciepło | Do 90℃ |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Odporność na ciepło | Do 90℃ |
|---|---|
| Przepuszczalność tlenu | Mniej niż 1 cm3/m2/24h |
| Materiał | PVDC |
| kaliber | 10-50mm |
| Wielkość | Akceptowany rozmiar niestandardowy |
| Przejrzystość | przejrzysty |
|---|---|
| Charakterystyka | Bez BPA, przezroczysty, odporny na wilgoć |
| Wykorzystanie | Kiełbasa |
| Przepuszczalność tlenu | Mniej niż 1 cm3/m2/24h |
| Twardość | Miękkie |