| Płaska szerokość | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Wielkość | Akceptowany rozmiar niestandardowy |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Proces pakowania | Rolka nawijana pakowana |
| Czas trwania | 24 miesiące |
| Materiał | POLIAMID |
|---|---|
| Rodzaj | Folia termokurczliwa |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Twardość | Miękkie |
| Rodzaj przetwarzania | Wielokrotne wytłaczanie |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
|---|---|
| Twardość | Miękkie |
| Rodzaj przetwarzania | Wielokrotne wytłaczanie |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Gęstość | 30~75um |
| Drukowanie logo | Dostosowanie |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Nazwa produktu | Zastosowane drukowanie logo wysokiej bariery PVDC plastikowej folii obudowy kiełbasy |
| Użycie | Kiełbasy, Szynka, Ser, Mięso Obiadowe |
| Materiał | PVDC |
| Materiał | Osłonka celulozowa |
|---|---|
| Rodzaj | Folia termokurczliwa |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Twardość | Miękkie |
| Rodzaj przetwarzania | Rozdmuchiwanie |
| Użycie przemysłowe | Pakowanie żywności |
|---|---|
| Typ torby | Torba termokurczliwa |
| Cechy | Bariera |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | PA, PE, EVOH lub PVDC/PE lub PA/PE lub EVA/PE |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Typ składowania | Wentylacja i suszenie |
|---|---|
| Specyfikacja | 30 ~ 200 mm |
| Czas trwania | 3 lata |
| Zawartość | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Instrukcja użytkowania | nadzienie maszynowe i domowe |
| Użycie przemysłowe | Pakowanie żywności |
|---|---|
| Typ torby | Torba termokurczliwa |
| Cechy | Bariera |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | PA, PE, EVOH lub PVDC/PE lub PA/PE lub EVA/PE |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Materiał | PVDC |
|---|---|
| Rodzaj | Folia stretch |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Twardość | Miękkie |
| Użycie przemysłowe | kiełbasa, szynka |
|---|---|
| Uchwyt uszczelniający | Uszczelnienie termiczne |
| Użycie | kiełbasa, szynka, ser |
| Cechy | Odporność na wodę |
| Kaliber | 30-200mm |