| Nazwa produktu | Folia spożywcza PVDC |
|---|---|
| Funkcja | Utrzymanie świeżości żywności |
| Użycie | Folia spożywcza |
| Rodzaj przetwarzania | Odlew |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Materiał | PVDC |
|---|---|
| Rodzaj | Folia termokurczliwa |
| Użycie | Film o żywności i medycynie |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Przejrzystość | przejrzysty |
|---|---|
| Ranga | Klasa spożywcza |
| Własność przebicia | Doskonała odporność na przebicie |
| Wiszkość | Wysoka lepkość |
| Wytrzymałość na rozciąganie | Wysoki rozciąg |
| Przejrzystość | Nieprzejrzysty |
|---|---|
| Nazwa produktu | Folia spożywcza PVDC |
| Zakres szerokości | 20cm-180cm |
| Zakres długości | 200m-3000m |
| Zakres grubości | 8 - 50 mikronów |
| twardość | Miękkie |
|---|---|
| Przejrzystość | Przeświecający |
| Gęstość | 11 (mikron) |
| Temperatura wewnętrzna | 140 ºC |
| Przekazywanie tlenu | 80 ((Cm3/M2.24h.23oC.ATM.50%Rh) |
| Model nr. | Folia spożywcza PVDC |
|---|---|
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, odporny na wilgoć |
| samoprzylepna | Wysoki |
| twardość | Miękkie |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Model nr. | Folia spożywcza PVDC |
|---|---|
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, odporny na wilgoć |
| samoprzylepna | Wysoki |
| twardość | Miękkie |
| Specyfikacja | PVDC |
| Gęstość | 10mic - 80mic |
|---|---|
| Szerokość | 100mm - 3000mm |
| Użycie | Opakowanie |
| Opakowanie | Opakowanie luźne / opakowanie palet / opakowanie kartonowe |
| Kolor | Przejrzystość / nieprzezroczyste / kolorowe |
| typ opakowania | w pudełku |
|---|---|
| Materiał | Chlorek poliwinilidenu (w kontakcie z żywnością) |
| Temperatura odporna na ciepło | -60℃-140℃ |
| Kolor | Złoto |
| Czas trwania | 5 lat (miesiące) |
| Przejrzystość | przejrzysty |
|---|---|
| Specyfikacja | PVDC |
| Kolor | Przejrzystość |
| Gęstość | 8mic-13mic |
| Długość | 200m-3000m |