| twardość | Miękkie |
|---|---|
| Rodzaj przetwarzania | Rozdmuchiwanie |
| Przejrzystość | Nieprzejrzysty |
| Materiał | PVDC |
| Cechy | Wysoka barierowość tlenowa i odporność na wodę |
| Materiał | PVDC |
|---|---|
| Odporność na ciepło | Do 90℃ |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Przepuszczalność tlenu | Mniej niż 1 cm3/m2/24h |
| Czas trwania | 24 miesiące |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
|---|---|
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Przepuszczalność tlenu | Mniej niż 1 cm3/m2/24h |
| Proces pakowania | Rolka nawijana pakowana |
| Słowo kluczowe | Osłonka kolagenowa do kiełbas |
| Wykorzystanie | Kiełbasa |
|---|---|
| Czas trwania | 24 miesiące |
| Materiał | PVDC |
| Wielkość | Akceptowany rozmiar niestandardowy |
| Przepuszczalność tlenu | Mniej niż 1 cm3/m2/24h |
| kaliber | 10-50mm |
|---|---|
| Logo | Akceptuj dostosowany LOGO |
| Rodzaj | folia z tworzywa sztucznego |
| Wielkość | Akceptowany rozmiar niestandardowy |
| Czas trwania | 24 miesiące |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
|---|---|
| kaliber | 10-50mm |
| Płaska szerokość | 30 - 350 mm |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Słowo kluczowe | Osłonka kolagenowa do kiełbas |
| kaliber | 10-50mm |
|---|---|
| Logo | Akceptuj dostosowany LOGO |
| Słowo kluczowe | Osłonka kolagenowa do kiełbas |
| Wykorzystanie | Kiełbasa |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Przepuszczalność tlenu | Mniej niż 1 cm3/m2/24h |
|---|---|
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Płaska szerokość | 30 - 350 mm |
| Słowo kluczowe | Osłonka kolagenowa do kiełbas |
| Rodzaj | folia z tworzywa sztucznego |
| Proces pakowania | Rolka nawijana pakowana |
|---|---|
| kaliber | 10-50mm |
| Rodzaj | folia z tworzywa sztucznego |
| Czas trwania | 24 miesiące |
| Wykorzystanie | Kiełbasa |
| Odporność na ciepło | Do 90℃ |
|---|---|
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Przepuszczalność tlenu | Mniej niż 1 cm3/m2/24h |
| Logo | Akceptuj dostosowany LOGO |
| Materiał | PVDC |