| Nazwa produktu | osłonka kolagenowa |
|---|---|
| Struktura materiału | Skóra bydlęca |
| Kolor | Przeźroczysty kolor |
| kaliber | 10-50mm |
| Długość | 15m za szt |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
|---|---|
| Nazwa produktu | HALAL Osłonka kolagenowa jadalna |
| Słowo kluczowe | Osłonka kolagenowa do kiełbas |
| Zalety | wymień obudowę natury i wygodniej |
| Drukowanie | możesz umieścić swój nadruk na opakowaniu |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Typ składowania | Chłodne i suche |
| Specyfikacja | Klasa spożywcza |
| Czas trwania | 24 miesiące |
| Producent | Zdrowie oceanu |
| Materiał | Laminowany materiał |
|---|---|
| Rodzaj | Folia termokurczliwa |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Rodzaj przetwarzania | Rozdmuchiwanie |
| Materiał | Osłonki do kiełbasek kolagenowych |
|---|---|
| Numer modelu | 20mm/26/mm/28mm/30mm/32mm |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Nazwa produktu | osłonka kolagenowa |
| Wymiar | Jasny zółty |
| Rodzaj | Folia termokurczliwa |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Miejsce pochodzenia | Henan |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Twardość | Miękkie |
| Materiał | Poliamid |
|---|---|
| Rodzaj | Film Barriego |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Twardość | Miękkie |
| Rodzaj przetwarzania | Wielokrotne wytłaczanie |
| Materiał | PVDC |
|---|---|
| Numer modelu | 30-250mm |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Nazwa produktu | plastikowa obudowa kiełbasy |
| Kolor | Naturalny kolor |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
|---|---|
| Użycie | Pakiet żywności |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Użycie | Produkty żywieniowe |
| Zastosowanie | kiełbasa mięsna |
| Materiał | ROCZNIE |
|---|---|
| Rodzaj | Folia jednowarstwowa |
| Użycie przemysłowe | Przemysł mięsny |
| Miejsce pochodzenia | Henan, Chiny |
| Cechy | Bariera tlenowa, ochrona przed wilgocią, utrzymanie zapachu |