| Model nr. | Folia spożywcza PVDC |
|---|---|
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, odporny na wilgoć |
| samoprzylepna | Wysoki |
| twardość | Miękkie |
| Przejrzystość | Przeświecający |
| Rodzaj | Folia stretch |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Użycie przemysłowe | Opakowanie |
| twardość | Miękkie |
| waga jednostkowa | 0,35 kg |
|---|---|
| Materiał | PVDC |
| Rodzaj opakowania | w pudełku |
| Kategoria filmów do przyczepiania | Kuchenka mikrofalowa |
| Kategoria produktu | PLASTIKOWE OPAKOWANIE |
| Przejrzystość | przejrzysty |
|---|---|
| Pakiet transportowy | 10 kg/roll 10 rolek/karton |
| Specyfikacja | kontener może pomieścić 15~20 ton |
| Znak towarowy | Ruixiang |
| Kategoria produktu | PLASTIKOWE OPAKOWANIE |
| Materiał | PDVC |
|---|---|
| Rodzaj | Folia stretch |
| Użycie | Pomieścić |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Przejrzystość | przejrzysty |
|---|---|
| Specyfikacja | PVDC |
| Zastosowanie | Pakowanie żywności |
| Kolor | przejrzysty |
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj przetwarzania | Odlew |
|---|---|
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Zastosowanie | Pakowanie żywności |
| Kolor | przejrzysty |
| Opakowanie | Pudełka |
| Materiał | PVDC |
|---|---|
| Rodzaj | Folia stretch |
| Użycie | Film o żywności i medycynie |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Kategoria produktu | Folia opakowaniowa |
|---|---|
| Ilość w pudełku | 50 |
| Kolor | przejrzysty |
| Funkcja | użytek domowy |
| Kategoria folii owiniętej | Regularne przechowywanie lodówki |
| Kategoria produktu | PLASTIKOWE OPAKOWANIE |
|---|---|
| Kategoria filmów do przyczepiania | Kuchenka mikrofalowa |
| Temperatura odporna na ciepło | -60℃-140℃ |
| Kolor | Biały |
| Wielkość | 100mX30cm |