| Materiał | ROCZNIE |
|---|---|
| Rodzaj | Folia stretch |
| Użycie | Film o żywności i medycynie |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| twardość | Miękkie |
| Materiał | PA/PE |
|---|---|
| Rodzaj | Filmy rurkowe |
| Użycie | Film o żywności i medycynie |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Model nr. | Folia spożywcza PVDC |
|---|---|
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, odporny na wilgoć |
| samoprzylepna | Wysoki |
| twardość | Miękkie |
| Specyfikacja | PVDC |
| Płaska szerokość | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Proces pakowania | Rolka nawijana pakowana |
| Charakterystyka | Bez BPA, przezroczysty, odporny na wilgoć |
| Logo | Akceptuj dostosowany LOGO |
| Materiał | PVDC |
| Odporność na ciepło | Do 90℃ |
|---|---|
| Przepuszczalność tlenu | Mniej niż 1 cm3/m2/24h |
| Materiał | PVDC |
| kaliber | 10-50mm |
| Wielkość | Akceptowany rozmiar niestandardowy |
| Płaska szerokość | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Czas trwania | 24 miesiące |
| Rodzaj | folia z tworzywa sztucznego |
| Odporność na ciepło | Do 90℃ |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Osłonka kolagenowa do kiełbas |
| Wykorzystanie | Kiełbasa |
| Wielkość | Akceptowany rozmiar niestandardowy |
| Przepuszczalność tlenu | Mniej niż 1 cm3/m2/24h |
| Proces pakowania | Rolka nawijana pakowana |
|---|---|
| kaliber | 10-50mm |
| Rodzaj | folia z tworzywa sztucznego |
| Czas trwania | 24 miesiące |
| Wykorzystanie | Kiełbasa |
| Wykorzystanie | Kiełbasa |
|---|---|
| Czas trwania | 24 miesiące |
| Materiał | PVDC |
| Wielkość | Akceptowany rozmiar niestandardowy |
| Przepuszczalność tlenu | Mniej niż 1 cm3/m2/24h |
| Nazwa produktu | Folia spożywcza PVDC |
|---|---|
| Funkcja | Utrzymanie świeżości żywności |
| Użycie | Folia spożywcza |
| Rodzaj przetwarzania | Odlew |
| Przejrzystość | przejrzysty |