| Drukowanie | Metoda drukowania, która ma zastosowanie |
|---|---|
| Opakowanie | Rolka nawijana pakowana |
| słowa kluczowe | Pakowarki próżniowe |
| Słowo kluczowe | PLASTIKOWE OPAKOWANIE |
| Zalety | Przeciw mgielny |
| Materiał | PVDC |
|---|---|
| Rodzaj przetwarzania | Wielokrotne wytłaczanie |
| Użycie | Film o żywności i medycynie |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Zastosowanie | opakowania leków |
| Materiał | PVDC |
|---|---|
| Gęstość | Zindywidualizowane |
| Cechy | ulegające biodegradacji |
| świadectwo | Raport o jakości spożywczej |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Rodzaj modelowania plastycznego | Rozdmuchiwanie |
| Nazwa produktu | Folia PVDC |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Kształt | Rolka |
| Użycie przemysłowe | Opakowanie |
|---|---|
| Typ torby | Górny worek z fokiem |
| Cechy | Bariera |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | ROCZNIE |
| Obróbka powierzchni | Gładki |
| Materiał | PA/PE |
|---|---|
| Rodzaj | Filmy rurkowe |
| Użycie | Film o żywności i medycynie |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Użycie przemysłowe | Żywność |
| Model nr. | Folia spożywcza PVDC |
|---|---|
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, odporny na wilgoć |
| samoprzylepna | Wysoki |
| twardość | Miękkie |
| Specyfikacja | PVDC |
| Przejrzystość | Nieprzejrzysty |
|---|---|
| Nazwa produktu | Folia spożywcza PVDC |
| Zakres szerokości | 20cm-180cm |
| Zakres długości | 200m-3000m |
| Zakres grubości | 8 - 50 mikronów |
| Przejrzystość | przejrzysty |
|---|---|
| Ranga | Klasa spożywcza |
| Własność przebicia | Doskonała odporność na przebicie |
| Wiszkość | Wysoka lepkość |
| Wytrzymałość na rozciąganie | Wysoki rozciąg |
| Płaska szerokość | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Proces pakowania | Rolka nawijana pakowana |
| Charakterystyka | Bez BPA, przezroczysty, odporny na wilgoć |
| Logo | Akceptuj dostosowany LOGO |
| Materiał | PVDC |